English German Polish

Elektrownia przydomowa Solar Tracker SKYWALKER?

System nadążny pozwala na ustawienie odpowiedniego położenia paneli fotowoltaicznych względem padających na nie promieni słonecznych. Dzięki ustawieniu modułów zawsze w pozycji prostopadłej do promieni słońca możemy uzyskać nawet 60% przyrostu energii uzyskanej.

Zmianą położenia trackera steruje moduł GPS (za pomocą satelitów), dzięki któremu uzyskujemy dokładność poniżej 1 stopnia.

Konstrukcja przystosowana jest do montażu 6 lub 9 paneli fotowoltaicznych.

Urządzenie jest całkowicie autonomiczne ? oznacza to, że po montażu przez nasz wykwalifikowany personel jest ono całkowicie bezobsługowe. Posiada również zabezpieczenie przed zbyt silnym wiatrem (polegające na położeniu paneli w płaszczyźnie poziomej, aby zniwelować opory wiatru). Wszelkie zabezpieczenia również działają automatycznie ? po ustaniu silnego wiatru urządzenie wraca do normalnej pracy.

Konstrukcja może być montowana do fundamentów betonowych, lub bezpośrednio na ziemi przy pomocy śrub ziemnych (można je zamówić wraz z urządzeniem).

Kontakt:

Maciej Swat - PRODUKCJA - Fotowoltaika - Przygotowanie ofert
Mobile: +48 502 580 314
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Image
GUM-MET Maciej Swat
ul. Gorzowska 4 a
74-320 Barlinek-Moczkowo
NIP: 597-001-08-75
Mobile: +48 502 580 314
Image
© 2019 - 2020 Gum-met, All Right Reserved
English German Polish